LAJMI I FUNDIT/ RAMADAN NDREU zbulon futbollistin që do të blejë në merkato: Ish-lojtari i Kukësit dhe Flamurtarit (EMRI)

LAJMI I FUNDIT/ RAMADAN NDREU zbulon futbollistin që do të blejë në merkato: Ish-lojtari i Kukësit dhe Flamurtarit (EMRI)

Trajneri i Kamzës, Ramadan Ndreu është i ftuar në emisionin "Zona Gol" në Supersport. Gjatë emisionit, Ndreu ka treguar dhe
Read More
EKSKLUZIVE/ Panuçi e donte në KOMBËTARE, talenti shqiptar merr ftesë nga SUEDIA

EKSKLUZIVE/ Panuçi e donte në KOMBËTARE, talenti shqiptar merr ftesë nga SUEDIA

Erdal Rakip është një nga lojtarët shqiptarë që po shkëlqen këtë sezon në ligën suedeze. Vetëm 21-vjeç dhe ka arritur
Read More
LAJMI I FUNDIT/ Gjoka i qetë pas fitores: Nuk isha mësuar me humbje… Kërcënimet? Unë bëj punën time, policia të sajën

LAJMI I FUNDIT/ Gjoka i qetë pas fitores: Nuk isha mësuar me humbje… Kërcënimet? Unë bëj punën time, policia të sajën

Vllaznia mori sot një fitore plot me vlera në shtëpi ku mposhti 3-2 Kamzën. Trajneri Gjoka ka folur pas fitores
Read More
VIDEO/ Vllaznia “mposht” Kamzën në “Loro Boriçi”, 3 gola për 3 pikë nga shkodranët

VIDEO/ Vllaznia “mposht” Kamzën në “Loro Boriçi”, 3 gola për 3 pikë nga shkodranët

Vllaznia - Kamza 3-2 Vllaznia: Sherri, Gocaj, Orelesi, Gurishta, Ruçi, Bardulla, Tafili, Vucaj, Lika, Çinari, Ribaj Trajner: Ernest Gjoka Kamza: Gjonikaj, Frashëri,
Read More
Lajmi i fundit/ Milinkoviç zbulon “ilaçin” para ndeshjes me Teutën dhe flet për merkaton

Lajmi i fundit/ Milinkoviç zbulon “ilaçin” para ndeshjes me Teutën dhe flet për merkaton

Në konferencën e sotme për shtyp në prag ndeshjen me Teutën ishin para gazetarëve tranieri Milinkovic dhe menaxheri Halili. Milinkoviç foli
Read More

LAJMET E FUNDIT

VIDEO

VENDI

BOTA

error: Nuk lejohet te kopjohet permbajtja e kesaj faqe!