STAROVA gjen “recetën” e titullit për PARTIZANIN: Të bëhen të mençur, HEBAJT i kanë rënë girat e rënda

STAROVA gjen “recetën” e titullit për PARTIZANIN: Të bëhen të mençur, HEBAJT i kanë rënë girat e rënda

Për ish-trajnerin e Partizanit, Sulejman Starova të kuqtë nën drejtimin e Skënder Gegës duhet të kishin bërë më mirë deri...
Read More
LAJMI I FUNDIT/ Tirana masakrohet nga gjyqtarët dhe FSHF-ja censuron pamjet, reagon Hygerta SAKO: Kemi paguar, mos e bëni më

LAJMI I FUNDIT/ Tirana masakrohet nga gjyqtarët dhe FSHF-ja censuron pamjet, reagon Hygerta SAKO: Kemi paguar, mos e bëni më

Në kohën që po transmetohet emisioni "Rubrika Sportive", moderatorja e emisionit Hygerta Sako befasoi me fjalët e saj duke treguar...
Read More
TRUKIMET/ Gazetari i njohur shpërthen kundër UEFA-s: Nuk ka këllqe të merret me JUVENTUS-in, prandaj kapen me SKËNDERBEUN

TRUKIMET/ Gazetari i njohur shpërthen kundër UEFA-s: Nuk ka këllqe të merret me JUVENTUS-in, prandaj kapen me SKËNDERBEUN

Tema e korrupsionit në futboll është rikthyer fuqishëm në diskutimet e opinionit publik sportiv pas arrestimit të trajnerit të Kombëtares...
Read More
Polemika për ndeshjen në Korçë, Starova u bën “gjyqin” arbitrave: ‘Bashkëpunëtorë në krim’, ndeshja u kthye në volejboll

Polemika për ndeshjen në Korçë, Starova u bën “gjyqin” arbitrave: ‘Bashkëpunëtorë në krim’, ndeshja u kthye në volejboll

Ndeshja e Skënderbeut me Tiranën ka hapur polemikat për arbitrimin jokorrekt. Në një nga episode e shqyrtuara në moviolën te...
Read More
Ylli i sfidës SHAMETI ul skuadrën me këmbë në tokë: Objektivat në fund, KUKËSI sheh vetëm ndeshjen e rradhës

Ylli i sfidës SHAMETI ul skuadrën me këmbë në tokë: Objektivat në fund, KUKËSI sheh vetëm ndeshjen e rradhës

Pas trajnerëve të dy ekipeve ka folur për mediat edhe lojtari i ndeshjes e njëkohësisht autori i golit të vetëm...
Read More

LAJMET E FUNDIT

VIDEO

VENDI

BOTA

error: Nuk lejohet te kopjohet permbajtja e kesaj faqe!